Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Whatsapp Facebook Twitter LinkedIn

 

Güvenlik Ve Gizlilik

 

emlaksearch.com GİZLİLİK VE SİTE KULLANIM USUL VE ESASLAR

•emlaksearch sitesi tüm bireysel ve kurumsal üyelerinin üye bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruyan yeni nesil  bir platform olmayı hedeflemektedir. Emlaksearch.com sitesi Üye'nin siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri'ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda emlaksearch.com sitesi Gizlilik Prensipleri'nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir. emlaksearch.com sitesi vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir. Internet üzerinden iletilen kişisel bilgilerin gizliliği konusunda mutlak bir garanti verilmesinin söz konusu olmadığını, internet üzerinde kişisel bilgilerin iletilirken kullanıcılara mümkün olan en üst düzey tedbir almalarını emlaksearch.com sitesi tavsiye etmektedir.

•emlaksearch.com sitesi işbu Gizlilik Politikası’nı herhangi bir sebepten dolayı bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya yenileyebilir. emlaksearch.com sitesi değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri www.emlaksearch.com  adlı web sitesinde "Web Sitesi") yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır. emlaksearch.com  sitesi yenilenen sözleşmeler konusunda bireysel ve kurumsal üyeleri uyaramayabilir. Ancak bu durumda Gizlilik Politikası’nın söz konusu değişiklikleri yansıtan güncellenmiş hali www.emlaksearch.com adlı web sitesine "Web Sitesi") yüklenecektir. İşbu sebeple emlaksearch.com  sitesi güncellenen Gizlilik Politikası hakkında bireysel ve kurumsal üyelerin bilgi sahibi olmaları ve periyodik olarak gözden geçirmesini önermektedir. Bireysel ve kurumsal üyelerin yapılan değişikliklerden sorumlu olacakları için, bu Gizlilik Politikası’nı her kullanım öncesi kontrol etmelerini emlaksearch.com  sitesi önermektedir. İşbu Gizlilik Politikası’nda kullanılan “ Kişisel Bilgiler” terimi bireysel ve kurumsal üyeleri tanımlayabilecek isim-soyisim, telefon, adres, e-posta adresleri dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla kredi kartı bilgileri, kimlik bilgileri gibi bilgileri ifade etmektedir. emlaksearch.com adlı web sitesi "Web Sitesi") üzerinden elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgilerini aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır, hiçbir durumda öngörülen amacın dışında kullanmayacak, üçüncü kişilere açıklamayacak, paylaşmayacak, satmayacak veya kullandırmayacaktır.

•Yayınlar göndermek,

•Elektronik posta ile bülten göndermek ya da bildirimler de bulunmak,

•Sorularınızı cevaplamak ve etkin bir müşteri hizmeti sunmak, Yeni hizmetler hakkında bilgi vermek,

•Gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak,

•Kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanmak amacıyla,

•Bireysel ve kurumsal üyeler Web Site’sini kullandığı andan itibaren kendilerinden toplanan tüm bilgilerin belirtilen şekilde ve nedenlerle, bu Gizlilik Politikası’nda anlatıldığı gibi, emlaksearch.com sitesi tarafından kullanılmasını kabul etmiş olurlar. Yukarıdaki amaç için elde edilen bilgiler, tamamen bireysel ve kurumsal üyelerin özgür iradeleri ile emlaksearch.com sitesine sağlanmaktadır. Bireysel ve kurumsal üyeler bu kişisel bilgileri emlaksearch.com sitesine verip vermemekte serbesttirler. Ancak, bireysel ve kurumsal üyelere daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmek için, işbu platformda üyelerden talep edilen bilgilerin tamamını vermelerini emlaksearch.com önermekte ve ayrıca, talep edilen hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgilerin verilmemesi durumunda talebin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağını dikkatlerine sunmaktadır. Bireysel ve kurumsal üyeler tarafından verilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olması üyelerin sorumluluğundadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmemesi rica olunur. Böyle bir durumda emlaksearch.com  sitesinin hiçbir sorumluluğu olmayacağı gibi;yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi nedeniyle emlaksearch.com sitesinin bir zarara uğraması halinde bu zararı tazmin yükümlülüğü üyelere aittir.

•emlaksearch.com bireysel ve kurumsal üyelerin vereceği destek ile kişisel bilgileri daima güncel ve doğru şekilde tutacaktır. Ancak kişisel bilgilerin silinmesi, değiştirilmesi veyahut da güncellenmesinin gerektirdiği hallerde bireysel ve kurumsal üyelerin emlaksearch.com ile destek@emlaksearch.com e-posta adresinden irtibata geçmesi gerekmektedir.

•emlaksearch.com Web Sitesi’ne üyelik ve kişileştirme hizmetleri verebilmek için bireysel ve kurumsal üyelerden temin edilen kişiler bilgileri aracılığıyla yayın göndermek, bülten göndermek, bildirimlerde bulunmak, ürünler ve hizmet hakkında bilgi vermek, kampanya bilgilerini paylaşmak ve benzeri hizmetlerde bulunmaktadır. Bireysel ve kurumsal üyeler tarafından paylaşılan kişiler bilgilerin hiçbir durumda burada öngörülen amaçlar ve hizmetler dışında kullanılmayacağı belirtilmiş olup, emlaksearch.com tarafından iletilen işbu ticari elektronik iletileri üyeler almak istemiyor ve almayı onaylamıyor ise destek@emlaksearch.com adresine e-posta gönderip listeden çıkmaları gerekmektedir. emlaksearch.com işbu e-posta aracılığıyla gönderim listesinden çıkışlarını sağlayacaktır. Bu e-posta adresinden ayrı olarak işbu ticari elektronik iletilerin herhangi bir zamanda da alımına son vermek istenmesi halinde üyeler Bize Ulaşın sayfasında yer alan İletişim Bilgileri aracılığı ile emlaksearch.com ile irtibata geçerek isteklerini iletebilirler.

•emlaksearch.com sitesi, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi amacıyla işbu sözleşme ile belirlenen istisnalar dışında gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

emlaksearch.com sitesi üyeleri, site üzerinde beğendikleri haber, yazı ya da arama sonuçlarını yakınlarına ya da arkadaşlarına gönderebilmektedir. Bu işlem yapılırken üyenin belirttiği alıcı e- posta adresi, sitenin promosyonel aktivitelerini duyurmak dışında başka amaç için kullanılmayacaktır.emlaksearch.com  sitesi üye ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri, yorum ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek ve site etkinliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmak dışında başka bir amaç için kullanılmayacaktır.

Bireysel ve kurumsal üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak emlaksearch.com  sitesi üzerinde ilgili bölümlere kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Kullanıcı'nın Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği sizin sorumluluğunuzdadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandıramazsınız. Kullanıcı adı ve şifrenin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan emlaksearch.com sitesi sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye'ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye'ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımın tespit edilmesi durumunda emlaksearch.com  sitesi bilgilendirilmelidir. emlaksearch.com  sitesi üyesi olarak belirlenen güvenlik - gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan bireysel ve kurumsal üyelerden emlaksearch.com sitesi güvenlik - gizlilik prensiplerinin aksi yönünde bir durumla karşılaşma halinde emlaksearch.com  sitesi sorumluluk taşımamaktadır. Bu tür olumsuz bir durumla karşılaşıldığı takdirde destek@emlaksearch.com birimimiz ile irtibata geçilmesi ayrıca önerilmektedir.

 

Emlaksearch.com