Hakkımızda

Hakkımızda

Whatsapp Facebook Twitter LinkedIn

www.emlaksearch.com

Gayrimenkul sektörünün yapı taşlarını oluşturan, inşaat firmaları, emlak ofisleri ve emlak sahipleri ile emlak kiralamak veya satın almak isteyen kullanıcıları buluşturan bir platformdur.

emlaksearch  bireysel kullanıcılarına ve kurumsal emlak ofisi olarak faaliyet gösteren kullanıcılarına kesintisiz ve yüksek kaliteli hizmet sunmayı, güncel ve detaylı ilanlar yayınlayarak sektörün nabzını tutmayı, milyonlarca ziyaretçi potansiyeli ile kullanıcılarının en hızlı sonucu almalarını sağlamayı ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda emlaksearch.com un hedefi sürekli büyüme ve iyileşme olmuştur.

emlaksearch ün  temel amacı bireysel kullanıcılarına ve kurumsal olarak faaliyet gösteren emlak ofislerine kesintisiz teknik bakımdan yüksek kalitede, görsel açıdan zengin, pratik ve kolay kullanılabilen bir gayrimenkul platformu sunmaktır. emlaksearch , emlak arayan ve emlak satışı yapan kullanıcılarını hedeflerine en hızlı ve kolay yoldan ulaştırabilmek için onları aynı çatı altında biraraya getirmekte, alım ve satım işlemlerine hız kazandırmakta ve profesyonel ekibi ile çözüm odaklı müşteri hizmeti sunmaktadır. Emlak ofislerimize bilinçli ve alım gücü yüksek hedef kitleye ulaşma olanağı, bireysel kullanıcılarımıza ise pratik site kullanımı ve bol ilan seçeneği ile emlak arama zahmetini en aza indirme şansı sunmaktadır.

emlaksearch.com

Vizyonumuz

Güncel ilanları, süreklilik gösteren ziyaretçi potansiyeli ile bir araya getirerek faaliyet alanımızı Ege Bölgesi’nden sonra kısa vadede ülke geneline yaymak.

İstikrarlı büyüme grafiği sergileyerek, emlak ofislerinin ve bireysel kullanıcıların sektörde öncelikli tercihi olmak.

Emlak sektörünü tek ve büyük bir çatı altında bir araya getirmek.

 

Misyonumuz

Emlak alım satım, kiralama işlemleri ve bunlarla ilgili faaliyetlerin internet üzerinden kolaylıkla ve en az zamanda yapılabilmesi için uygun ortamın sağlanması.

Müşteri memnuniyetini ve çağın gerekliliklerini temel alarak, sürekli büyüme ve gelişme için sağlam adımlarla ilerlemek.

emlaksearch.com